Spawacz

  • pełny etat
  • Gdziekolwiek
  • Opublikowano 1 rok temu

Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy

Główne zadania:

  • spawanie ręczne tworzyw stopowych i niestopowych,
  • spawanie według wytycznych opartych na rysunkach lub instrukcji pracy,
  • spawanie wyrobów pojedynczych, średnich wielkości partii oraz spawanie wielkoseryjne.

Wymagania:

  • ważny egzamin spawacza według EN 287/-1,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie spawania MIG/MAG,
  • płynne czytanie i rozumienie rysunków technicznych,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • samodzielne wykonywanie pracy,
  • wysoką świadomość jakości,
  • satysfakcję z urozmaiconych zadań.

 Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenie,
  • interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji w przyjemnym otoczeniu,
  • w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,
  • godziwe wynagrodzenie,
  • pewne miejsce pracy w solidnym przedsiębiorstwie zorientowanym na wzrost.

Czy są Państwo zainteresowani? Jeśli tak, proszę przesłać kompletne i przekonujące dokumenty aplikacyjne: praca@optimum-praca.pl