Pomocnik produkcji

  • pełny etat
  • Niemcy
  • Opublikowano 1 rok temu

Niemiecka firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Pomocnik produkcyjny

(produkcja rozwiązań nawigacyjnych i stabilizacyjnych dla wojska, sił powietrznych i marynarki wojennej)

Zadania:

–  klejenie i montaż pod mikroskopem,

–   lutowanie również bardzo cenne wcześniejsze doświadczenie,

– praca na 3 zmiany (1 i 2 zmiana naprzemiennie, zmiana nocna na zasadzie dobrowolności).

Fabryka jest otwarta w soboty. Możliwość pracy w nadgodzinach.

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie B1,

– dokładność,

– doświadczenie w lutowaniu.

Własny samochód (kat. B) – mile widziany

Oferujemy:

  • praca w Niemczech ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi,
  • płaca 14,80 EUR za godzinę brutto,
  • w razie potrzeby  – zakwaterowanie i pomoc w załatwieniu formalności,
  • indywidualne podejście i wsparcie.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV (w języku polskim lub niemieckim) z opisem doświadczenia na adres: agentur8.de@gmail.com

oraz o dopisanie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem